Bebeği Olacakların Mutlaka alması Gerekenler

Herkese Merhaba;


Sizlere yardımcı olmak adına bu konu ile sizlere ulaşmak istedim. 
Öncelikle Lütfen bu güzel duyguyu çılgın alışverişler ile geçirmeyin. Unutmayın bebek olunca da her bebek mağazası açık olacak. Her istediğiniz hala satılıyor olacak. 
Öncelikle derin Nefes alalım ve başlayalım.
Yeni tecrübe etmiş biri olarak;

1) GÖĞÜS POMPASI ; Doğum sonrasında sütünüzün gelmesi için ve emzirme döneminde bazen tıkanıklıklar yaşanabiliyor. Ben mesela çok yaşadım. Bu tıkanıklık ile büyük acılar yaşayabilirsiniz. Her zaman arkadaşın yada hastaneden temin edilmesi sıkıntılı. Ben kendi aldığım ürünü ekliyorum ama daha uygun fiyatlılar var. Benim sadece önerim elektrikli almanız. 

Göğüs Pompası

2) AĞIZ MENDİLLERİ ;  Belki diyenler oluyordur bunu biliyoruz gibi ama farkettiyseniz MENDİLLERİ YAZDIM :) Çünkü yere düşüyor sürekli pisleniyor ve sürekli yıkanmıyor. Çantasına koymanız yanınıza almanız yatağına bırakmanız derken çok ihtiyaç oluyor.

AĞIZ MENDİLİ

3) MÜSLİN ÖRTÜ ;  Gerçekten aldığınızda hakkını vereceğiniz bir ürün. Çünkü ister üstünü ört ister sar ister çarşaf yap istersen bebek arabasına koy. Herşekilde kullanılıyor. Mükemmel birşey.

MÜSLİN ÖRTÜ

4) SIRT ÇANTASI ; Kimse büyük büyük çantalar iyidir demesin. İnanın o sadece kalmalı gidilen bir yer olduğunda mantıklı oluyor. Günlük için basit kolay bir sırt çantası almalısınız.
Benden söylemesi

SIRT ÇANTASI

5) ATEŞ ÖLÇER; Evde kesinlikle bulunması gerek. Geldiği gibi bebeğiniz ateşini kontrol etmeniz gerek, sarılık riski dolayısıyla.
Bizim en memnun kaldığımız modeli ekliyorum. 

ATEŞ ÖLÇER


Umarım işinize yarar. Eğer beğendiyseniz belirtirseniz çok sevinirim bu yazının devamını getirmeyi düşünüyorum.
ASLA ALINMAMALILAR, ÖNEMLİLER, MARKALAR GİBİ BAŞLIKLAR OLABİLİR.

Herkese sevgiler.


HOŞÇAKALIN. Zerrin.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tuğba Ünsal'ın müthiş seçimleri

Pizza Locale