Copyright © ZERRİN
Design by Dzignine
27 Ocak 2013 Pazar

Pazar günü için yıldız yorumlarımız
27 Ocak 2013 Pazar günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...
 • Koç Burcu

  Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

  Bugün Ay'ın konumu, çalışma yaşantınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Rutin çalışmaktan hoşlanmıyorsunuz. Yaşam tarzınızı ve günlük yaşantınızı işinize endeksleyerek yaşayacağınız bir gün. İkilem yaşamayı istemediğiniz için, olayların çözümünü kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.
 • Boğa Burcu

  Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Arkadaş çevrenizde aktif bir gün içindesiniz ve sıra dışı konulara ilgi duyan kişilerle bir arada olacaksınız.Kişisel başarınızı destekleyici özel arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hayır dememelisiniz.Kendinizden daha genç kişilerle bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız. Bugün yalnızlık duygunuzu yenmelisiniz.
 • İkizler Burcu

  İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Meslek yaşantınızla ilgili bazı tereddütler gündem konusu olabilir. Değişken ve aceleci tavırlarınız yüzünden fırsat kayıpları yaşayabilirsiniz. Sosyal statünüzü etkileyecek görüşmeleriniz gündeme gelecektir. Sözlerinizi doğru zamanda kullanmalısınız. Özellikle partnerinizle aranızda istenmeyen konuşmalar geçebilir dikkat etmelisiniz.
 • Yengeç Burcu

  Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Çeşitli nedenlerden dolayı bilinç altınızın sizi yönlendirmesine izin veriyor ve yaşamı her konuda sorguluyorsunuz. İçsel sesinizin meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmasından dolayı, bilgi dağarcığınızı entelektüel düzeyde arttırabilirsiniz.
 • Aslan Burcu

  Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Güneş zıt burcunuz Kova'da size karşıt bir güç vermekte, ilişkilerinizde cesur olmanızı sağlamaktadır.. Alınganlıklardan uzak kalmalı ve partnerinizin sözlerinden yanlış anlamlar çıkarmamalısınız. Ailenizin hoşnut olacağı işleri yapmaktan zevk alacağınız bir gün. Bugün, onlarla ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek..
 • Başak Burcu

  Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

  Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak, özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Partnerinizin tutum ve davranışlarınızda kusur aramak onu üzebilir.Tenkitçi yönlerinizi karşı tarafa yansıtmamalısınız. Çalışma yaşantınızda çeşitli ve orijinal fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün.
 • Terazi Burcu

  Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

  Mantık ve duygu çatışmaları yaşayacağınız bir gün. Düşünceleriniz gerçekleştirme konusunda yaşamın tüm detaylarını merak ediyorsunuz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda her şeyi sorgulama ihtiyacı içinde olmanız, birçok kişiye garip gelebilir, fakat siz, bildiğiniz konularda taviz vermekten yana değilsiniz.
 • Akrep Burcu

  Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

  Partnerinizle aynı elektriği paylaşmak istediğinizi farkındasınız ve bugün bir çok aktiviteye birlikte katılmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınızı ve maddesel gücünüzü onunla paylaşmaktan hoşnut olacaksınız Duygularınızı güzel sözlerle süslemek isteyebilirsiniz.Anlamlı olayları paylaşmak için her türlü şartların uygun olduğu bir gün.
 • Yay Burcu

  Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

  Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün.İletişim konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Hava burcu Kova'da ilerleyen Güneş yakın ilişkilerinize renkli fakat dağınık bir hava verebilir. İlgi alanlarınız çok fazla ve geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Bugün, tercihlerinizi doğru yapmalısınız.
 • Oğlak Burcu

  Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

  Sınırlarınızı çok iyi çizeceğiniz bugün içinde, maddesel kaynaklarınızı belirlemek için gerekli donanıma sahipsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, para evinizi olumlu bir şekilde vurgulayacağınızı gösteriyor. Finans konularında belirleyici davranışlar içinde olacaksınız. Etkili konuşmalarınız çevrenizde iyi yansımalara neden olacaktır.
 • Kova Burcu

  Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

  Aşk yaşantınızda bir çok alternatif sizi bekliyor. Çok amaçlı bir yaşam tarzından hoşlandığınız için, çevrenize farklı gelebilirsiniz. Yapacağınız bir çok kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri istemeden etkileyecek ve daha sonra onların ilginç teklifleri ile karşılaşacaksınız. Enerjiniz güçleniyor. Fiziksel gücünüz artıyor.
 • Balık Burcu

  Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

  Ani değişimlere hazır olun. Merkür bilinçaltı eviniz Kova'da ilerliyor... Zekanızı ön plana çıkaracak aktif işler peşinde olacak ve eski işlerinizi toparlamaya devam ediyorsunuz.. Bugün daha sosyal olma ihtiyacı içindesiniz. Katılacağınız toplantılarda yardım amaçlı çalışmalarınız olacaktır. Kısa süren küçük yolculuklar gündeminizi kapsayacaktır. .

0 yorum:

Yorum Gönder

Hadi fikrini paylaş :)